Agentur je
hodně. Lidé jsou
to, co je odlišuje
Agentur
je hodně.
Lidé jsou to,
co je odlišuje

Tvoříme tým, který je osobní, stabilní a nadšený pro to, co děláme. Spojujeme výrazné osobnosti, které jsou zároveň experty ve svém oboru.

Štěpán Heller

Analytické schopnosti získané studiem softwarového inženýrství využívá zejména při návrhu a optimalizaci výkonnostních kampaní, kde je pro jejich optimální výkon potřeba umět vyhodnotit velké množství dat. Posledních 5 let navrhuje a spravuje výkonnostní kampaně cílené do všech koutů světa.

Founder Kampaně Analytika

Lukáš Obdržálek

Má 10 let zkušeností v digitálním světě se zaměřením na marketing a zákaznickou zkušenost. Pracoval na zákaznické i agenturní straně. Poslední rok a půl pracoval na online projektech v Číně. Jeho celoživotní osobní sen je měnit města na atraktivnější a lepší místa pro život.

Founder Strategie Čína

Adriána Rybárová

je senior designér. Zajímá ji, jak věci fungují a jak by mohly fungovat lépe. Je také černou bioovcí rodiny a ve volném čase píše blog o barefoot.

UX&UI Design Ideas

Andrea Geletová

Andrea je především mistryně fotografie. Miluje, když její práce přináší radost a věří v sílu okamžiku zachyceného na fotce. Kromě toho pro nás připravuje i grafické materiály.

Fotografie Design

Vlaďka Staňková

Nejraději píše tiskovky, PR články a newslettery. Vystudovaná bohemistika a roky praxe jí u nás zajistily také místo hlídacího psa jazykové správnosti. Od desítek stran nejrůznějších textů si nejlépe odpočine při běhání.

Textařina

Jan Pařízek

Honza je náš analytický mozek. Vyzná se v číslech a dokáže jimi vysvětlovat uživatelské chování. Pomáhá nám zjistit jak upravit weby tak, aby lépe prodávaly.

Analytika UX

Kristína Hermanovská

Kristína při škole zvládá i práci v naší agentuře. Věnuje se klientům, koordinaci a správě kampaní na sociálních sítích. Je i náš nejmladší #ideamaker.

Social

Petra
Hejduková

Petra tvrdí, že s narozením dcery ji políbila múza. Kromě práce ve velké čtyřce se také potřebuje kreativně vyřádit a my ji v tom s radostí podporujeme.

Social Ideas

Jindřich
Chytráček

Vystudoval grafický design, ale mnohem líp se cítí ve světě digitálního copywritingu. Pro nás píše texty reklamní, ale většinu svého času věnuje psaní svého vlastního příběhu. Jako právě teď, na cestě po jihovýchodní Asii.

Textařina Social

Možná
zrovna ty?

Vítáme aktivní kreativce, kteří chtějí něco dokázat. Myslíš si, že máš co nabídnout? Těšíme se na tvoji zprávu ;.)

Nadšení